1. Startseite
  2. POZNAŃ – ZATRZYMAJ SIĘ TU NA DŁUŻEJ!

POZNAŃ – ZATRZYMAJ SIĘ TU NA DŁUŻEJ!

Wählen Sie ein Objekt
Apartments
Das Haus am See „Jezioro Sapowice“
25 Feb. '21
26 Feb. '21

POZNAŃ – ZATRZYMAJ SIĘ TU NA DŁUŻEJ!

01 Februar 2021

Dlaczego warto mieszkać i pracować w Poznaniu? Dlaczego każdego roku tyle osób decyduje się na przyjazd i pozostane w Poznaniu na dłużej?

Stolica Wielkopolski od lat przyciąga zarówno silną gospodarką, jak i interesującą ofertą kulturalną, a poznańskie uczelnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich z całej Polski. Jeśli chodzi o rynek pracy, w Poznaniu nie musisz obawiać się problemów z zatrudnieniem – miasto osiągnęło najniższy wskaźnik stopy bezrobocia w Polsce (1,2%). Ponadto Poznań stawia na przedsiębiorców: nowe firmy mogą skorzystać z wielu interesujących programów wsparcia, a start – upy mają do dyspozycji coraz więcej wygodnych i nowoczesnych lokalizacji do coworkingu. Co ciekawe, to właśnie Poznań jest miastem o największej liczbie studentów, a wielu z nich decyduje się na pozostanie w tym mieści po ukończeniu studiów. Chcesz zamieszkać w nowoczesnym mieście z wieloma perspektywami? Zależy Ci nie tylko na pracy, ale również rozrywce i bogatym życiu kulturalnym? A może zwracasz uwagę nie tylko na rynek pracy, ale również nieruchomości? Najwyższy czas, by znaleźć w Wielkopolsce mieszkanie na wynajem – Poznań to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o miejsce do życia i pracy!

 
Mieszkanie dla wszystkich ceniących wysoką jakość

Pokój na stancji czy mieszkanie w klimacie PRL – to nie dla Ciebie? Jeśli szukasz nowoczesnego wnętrza, wygody i przede wszystkim wysokiej jakości, wynajem apartamentu w centrum to najlepsze rozwiązanie. Nie musisz martwić się kompletowaniem umeblowania czy koniecznością przeprowadzenia generalnych porządków przed wprowadzeniem – apartamenty wyposażone są we wszystkie niezbędne meble oraz akcesoria, a wnętrza są czyste i przygotowane na przyjazd nowych lokatorów. Mieszkanie w centrum miasta to propozycja dla studentów, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy, pracowników wielu firm posiadających swoje siedziby w tej lokalizacji oraz miłośników miejskiego życia. Zastanawiasz się, czy Poznań to Twoje miejsce na Ziemi? Postaw na najem krótkoterminowy – dzięki temu nie wiążą Cię roczne zobowiązania.

Służbowe mieszkanie na wynajem? Poznań poleca!

Coraz więcej firm decyduje się na wynajem mieszkań w centrum miasta – to alternatywa dla hoteli, jeśli wielu pracowników wybiera się do danej lokalizacji na wyjazdy służbowe czy delegacje. Wynajem mieszkania w centrum na kilka dni to przede wszystkim duża wygoda dla pracowników – zyskują oni nocleg w doskonałej lokalizacji i dodatkowo miejsce parkingowe w ścisłym centrum. Apartamenty dostępne są w atrakcyjnych cenach, co z kolei pozwala na obniżenie kosztów delegacji czy wyjazdu na szkolenie.

Wählen Sie ein Objekt
Apartments
Das Haus am See „Jezioro Sapowice“
25 Feb. '21
26 Feb. '21
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen