1. Home Page
  2. WIZYTA W POZNANIU – GDZIE WARTO SIĘ ZATRZYMAĆ?

WIZYTA W POZNANIU – GDZIE WARTO SIĘ ZATRZYMAĆ?

Choose property
Apartments
House by the lake Sapowice
25 Feb '21
26 Feb '21

WIZYTA W POZNANIU – GDZIE WARTO SIĘ ZATRZYMAĆ?

11 of February 2021

Chcesz wybrać się na kilka dni do Poznania z przyjaciółmi? Planujesz odwiedzić to miasto i wziąć udział w biznesowej konferencji? A może szukasz sposobu na spędzenie wolnego weekendu? Poznań to miasto, w którym nowoczesność miesza się z tradycją, a liczne atrakcje sprawią, że z pewnością nie będziesz się nudzić! Zanim wyruszysz w miasto, zadbaj o odpowiedni nocleg: na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?

 

Najlepsze hotele w Poznaniu? Centrum zaprasza!

Jeśli chodzi o hotele w Poznaniu, centrum miasta to najlepszy wybór. Przede wszystkim to właśnie tam znajdują się najciekawsze atrakcje: bez problemu możesz odwiedzić je nawet podczas krótkiej wizyty. Poznański Stary Rynek to nie tylko charakterystyczne koziołki stukające się głowami na budynku ratusza – sam ratusz posiada także interesująco zdobioną fasadę, a tuż obok zlokalizowane są także zabytkowy pręgierz, kolorowe domki budników czy wartownia, w której znajduje się Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919. Wystarczy krótki spacer ulicą Świętosławską, by ujrzeć Farę Poznańską; to imponująca bazylika kolegiacka o wyjątkowo pięknym wnętrzu. Z kolei w zachodniej części Starego Miasta znajduje się Muzeum Narodowe mieszczące się w dawnym Zamku Królewskim. W centrum zlokalizowane są również najstarsza polska biblioteka publiczna – Biblioteka Raczyńskich, imponujący Teatr Wielki, Collegium Maius, Filharmonia Poznańska, Zamek Cesarski i wiele, wiele innych...  Jeśli masz ochotę na zwiedzanie interesujących obiektów, nocleg w centrum Poznania to zdecydowanie doskonały wybór. Ponadto centrum miasta jest doskonale skomunikowane, a sąsiedztwo dworca kolejowego i autobusowego to kolejna zaleta.

Apartamenty w centrum – postaw na wygodę

Jeśli cenisz sobie swobodę i niezależność oraz zależy Ci na wygodnym miejscu noclegowym, apartamenty w centrum z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Ścisłe centrum to świetna lokalizacja zarówno dla osób zainteresowanych zwiedzaniem Poznania, jak i wybierających się na szkolenie, konferencję czy targi. W pełni umeblowany i wyposażony apartament to miejsce, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu lub w spokoju skończysz projekt i weźmiesz udział w videokonferencji. W apartamentach znajduje się nie tylko komfortowa sypialnia z wygodnym łóżkiem, ale również wyposażony aneks kuchenny i duża łazienka z prysznicem – wszystko po to, by zapewnić gościom wypoczynek w najlepszych warunkach. Nie musisz obawiać się także o problemy z parkowaniem samochodu w centrum miasta – cena noclegu obejmuje również wynajem miejsca parkingowego na strzeżonym parkingu podziemnym.

Choose property
Apartments
House by the lake Sapowice
25 Feb '21
26 Feb '21
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close