1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PODRÓŻY

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
26 wrz '23
27 wrz '23

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PODRÓŻY

11 marca 2020

Jeżeli nie możesz odłożyć swojego wyjazdu, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wybierz odpowiedni nocleg. Czy u nas nie masz się czego obawiać? Nasz hotel apartamentowy to bezpieczny pobyt dla Ciebie i Twoich bliskich.

Unikanie dużych skupisk ludzi, ograniczenie wyjść w miejsca publiczne i częsta dezynfekcja rąk, to kilka zaleceń opublikowanych w ciągu ostatnich dni. Nie zawsze jednak uda nam się zachować zgodnie z zaleceniami, zwłaszcza podczas podróży. Warto więc skrupulatnie wybrać miejsce pobytu. Nasz hotel apartamentowy  zlokalizowany jest w budynku z recepcją i ochroną, gdzie dostęp do obiektu jest ograniczony.  Poza mieszkańcami nikt nie ma dostępu i nie może dostać się do środka, teren obiektu dodatkowo zabezpieczony jest ogrodzeniem. Nasz hotel apartamentowy  nie jest miejscem, przez które przewija się masa osób. Po wyjeździe naszych gości każdy apartament w hotelu jest całkowicie sprzątany i dezynfekowany, a następnie ozonowany.

Wykończenie, jak i umeblowanie, są łatwe do utrzymania czystości, ponieważ zrezygnowaliśmy z wykładzin, miękkich foteli czy dywanów. Nowoczesny wystrój, na który składają się gładkie powierzchnie oraz minimalizm pozwala każdorazowo dokładnie wysprzątać apartament. Zaletą jest aneks kuchenny, dostępny w każdym z naszych apartamentów. Tu mogą Państwo przyrządzić pełnowartościowe posiłki, ponieważ nasze apartamenty posiadają cały potrzebny sprzęt: od lodówki, kuchenki czy zmywarki, na przyborach kuchennych skończywszy. Każdy apartament w naszym hotelu posiada także balkony, więc bez problemu podczas pobytu można przewietrzyć pomieszczenia.  W dobie dzisiejszego kryzysu nie możemy dać Państwu gwarancji, natomiast nasz zespół house-keepingu dostał wszelki sprzęt, środki i instrukcje, które pozwalają na prawidłowe oczyszczenie i dezynfekcję  apartamentów w hotelu na Państwa przyjazd, a my dokładamy wszelkich starań, aby było bezpieczne.

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
26 wrz '23
27 wrz '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij