1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. TYM ŻYJE POZNAŃ - SEZON TARGOWY NADCIĄGA!

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23

TYM ŻYJE POZNAŃ - SEZON TARGOWY NADCIĄGA!

26 sierpnia 2020

Tylko kilka dni pozostało do zakończenia tego nietypowego sezonu letniego 2020.  Cieszymy się jeszcze ciepłymi wieczorami i dniami wolnymi od pracy oraz szkoły. Poznaniacy, znani jednak ze swojej przedsiębiorczości, czekają już na kolejny sezon targowy na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wakacje 2020 na pewno przejdą do historii jako sezon walki z epidemią razem z poszukiwaniem bezpiecznego miejsca na beztroskie chwile w promieniach słońca. Cieszymy się, że zaufali nam Państwo podczas pobytu w Poznaniu i nasze apartamenty do wynajęcia Poznań spełniły Państwa oczekiwania co do zachowania higieny, dezynfekcji, separacji od zatłoczonych holi i recepcji przy zachowaniu wysokiego komfortu i wygody. Miasto Poznań przygotowało wiele atrakcji podczas ostatnich miesięcy, gdzie przy zapewnieniu środków bezpieczeństwa można było odetchnąć od codzienności i ciekawie zaplanować urlop czy wypad weekendowy. Komu jeszcze mało, polecamy zapoznać się z ofertą miejską,  z wydarzeniami organizowanymi przez Centrum Kultury ZAMEK, Kino Apollo Teatr czy też Międzynarodowe Targi Poznańskie. Szczególnie polecamy również wydarzenia kulturalne Starego Browaru, w tym koncert Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru z Moniką Brodką, który odbędzie się 29 sierpnia. Dla stęsknionych za letnimi festiwalami datą do zapamiętania jest 10 wrzesień. Wtedy zaczyna się trzydniowy festiwal Enea Spring Break, na którym zagrają dla Państwa artyści rozpoczynający wielką muzyczną karierę. Pokładamy również wielkie nadzieje, że nasze piękne miasto wróci do pełni życia i kalendarium zapełni się wydarzeniami, których nie można przegapić.

 

Wracając jednak do naszych korzeni, Poznań targami żył od lat i liczymy, że w sezonie 2020/2021 do naszego miasta zawita wielu wystawców oraz odwiedzających, a wszystkie targi odbędą się według planów. Pierwszy weekend targowy to wystawa Dinozaury w 3D, Animal Fest oraz HOBBY. Sezon rozpoczyna się targami Beauty Vision, gdzie przedstawione zostaną światowe trendy z branży kosmetycznej. W tym czasie odbędą się także Golden Marketing Conference i Drema, czyli targi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Jeśli jeszcze szukają Państwo noclegów, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w zakładce Apartamenty. Nasze atrakcyjne lokalizacje w centrum Poznania, wyjątkowo komfortowe warunki, wyposażenie ponad to, czego oczekuje się w standardzie, a także regularna dezynfekcja apartamentów oraz minimalny kontakt z obsługą to tylko kilka zapewnień, jakie możemy Państwu obiecać.  Zarezerwuj swój pobyt i sprawdź wszystkie udogodnienia, jakie przygotowaliśmy dla każdego gościa SUPER-APARTAMENTY.PL w Poznaniu.  

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij