1. Strona główna
  2. ZMĘCZONY PRACĄ ZDALNĄ W DOMU? ODWIEDŹ POZNAŃ I POŁĄCZ PRACĘ Z ODPOCZYNKIEM!

ZMĘCZONY PRACĄ ZDALNĄ W DOMU? ODWIEDŹ POZNAŃ I POŁĄCZ PRACĘ Z ODPOCZYNKIEM!

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23

ZMĘCZONY PRACĄ ZDALNĄ W DOMU? ODWIEDŹ POZNAŃ I POŁĄCZ PRACĘ Z ODPOCZYNKIEM!

06 września 2021

Badania pokazują, że w domu pracujemy dłużej i mniej efektywnie. Dotyczy to szczególnie osób, które nie dysponują odpowiednią przestrzenią do pracy i dzielą obowiązki służbowe z domowymi. Znacznie lepiej jest w przypadku freelancerów i osób, które mają prywatną przestrzeń biurową. Marzysz o strefie biznesowej w domu? A może jesteś zmęczony pracą i życiem w jednym miejscu?

Połącz obowiązki z wakacjami i wynajmij luksusowy apartament! Poznań to siedziba naszych apartamentów Wyspiańskiego, które udostępniamy na wynajem krótko- i długoterminowy.

5 zasad efektywnej pracy zdalnej

Osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – zwłaszcza jeśli żyjesz i pracujesz w tym samym miejscu. Wiele osób stawia na multizadaniowość, robiąc pranie czy odkurzając mieszkanie między napisaniem raportu a udziałem w wideokonferencji. Aby pracować efektywnie podczas pracy zdalnej, warto rozgraniczyć obowiązki domowe od służbowych i stosować się do kilku prostych zasad.

    1. Wstań z łóżka – praca zdalna prosto z łóżka? Choć mogłoby się wydawać, że to wymarzone miejsce do pracy, nie warto łączyć strefy zawodowej z prywatną.

    2. Nie pracuj w piżamie – każdego ranka poświęć chwilę na pielęgnację i zmianę garderoby z nocnej na służbową. Nie musisz ubierać się w garsonkę ani garnitur: skompletuj wygodny strój do pracy zdalnej, który będzie skutecznie powstrzymywał Cię od powrotu do łóżka.

    3. Zadbaj o wygodne miejsce pracy – 8 godzin z laptopem na kolanach obciąża kręgosłup i zniechęca do pracy. Zainwestuj w wygodne biurko i krzesło. Każdy apartament Wyspiańskiego wyposażyliśmy w przestrzeń, którą możesz zaadaptować do pracy zdalnej. Wybierając nasz apartament w Poznaniu, możesz też liczyć na dostęp do szybkiego Internetu.

    4. Pozbądź się rozpraszaczy – media społecznościowe i wykonywanie obowiązków domowych w czasie pracy sprawiają, że pracujesz dłużej i mniej efektywnie.

    5. Pamiętaj o przerwach – zaplanuj przerwy na śniadanie, kawę czy rozciąganie. Wynajmując apartament Wyspiańskiego, możesz podczas przerwy korzystać też z udogodnień, takich jak basen, sauna, fitness czy restauracja.

Apartament Wyspiańskiego idealny do pracy zdalnej!

Szukasz nowocześnie urządzonego apartamentu w Poznaniu, w którym nie tylko skupisz się na obowiązkach, lecz również odpoczniesz? Sprawdź nasze apartamenty znajdujące się w otoczeniu zabudowań kompleksu City Park. Każdy apartament Wyspiańskiego jest wyposażony w 2 pokoje, dzięki czemu bez problemu rozdzielisz pracę i odpoczynek. W przerwie od pracy możesz korzystać z licznych udogodnień znajdujących się na terenie kompleksu City Park, a także cieszyć się doskonałą lokalizacją – blisko Hali Arena, Międzynarodowych Targów Poznańskich, Parku Wilsona oraz galerii Avenida i Stary Browar.

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij