1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. ŚNIADANIE Z WIDOKIEM NA RATUSZ I STARY RYNEK – SPRAWDŹ NOWĄ, NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĘ W POZNANIU

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
26 wrz '23
27 wrz '23

ŚNIADANIE Z WIDOKIEM NA RATUSZ I STARY RYNEK – SPRAWDŹ NOWĄ, NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĘ W POZNANIU

02 grudnia 2019

Zerknij w swój kalendarz, zaplanuj podróż do Poznania i poznaj miasto z nami. Dla naszych Gości podróżujących do jednego z najciekawszych turystycznie miast i centrum targowego w Polsce przygotowaliśmy wyjątkowy apartament, dosłownie w samym sercu miasta.  

Nasz nowy Super-Apartament jest gotowy na przyjęcie pierwszych gości szukających wygody i komfortu w stolicy wielkopolski. Market Square View jest przestronnym, 60-metrowym apartamentem z przytulną sypialnią oraz salonem z aneksem kuchennym. To, co czyni go wyjątkowym wśród naszych ekskluzywnych apartamentów to widok z okna! Znajdujemy się naprzeciwko poznańskiego ratusza, więc o 12 w południe usiądź wygodnie z filiżanką kawy i obejrzyj koziołki, które są niewątpliwie poznańską, unikatową tradycją i warto je zobaczyć. Stary Rynek to nasza lokalizacja, więc jeden krok będzie dzielić Cię od najlepszych restauracji, kawiarni oraz wydarzeń kulturowych. Poznaj historię starego miasta i odkryj jego tajemnice mieszkając w średniowiecznej kamienicy, która należy do wizytówki Poznania, tak jak Domki Budnicze, Odwach, ulica Wielka, poznański Pręgierz oraz przepiękny renesansowy Ratusz. Dla naszych Gości, którzy odwiedzają Poznań w celach służbowych, zapewniamy szybie Wi-Fi w apartamencie, a lokalizacja w centrum miasta zapewni możliwość dotarcia do każdego miejsca w Poznaniu bez przeszkód, w tym do Międzynarodowych Targów Poznańskich, które znajdują się zaledwie 3 km od Starego Rynku. Super-Apartamenty to zawsze wybór jakości, wygody i najlepszych lokalizacji w wielkopolskiej stolicy. Zapoznaj się z najnowszą ofertą i wpisz Poznań na swoją listę miast do odwiedzenia.   

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
26 wrz '23
27 wrz '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij