1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. POZOSTAJEMY OTWARCI - KOGO MOŻEMY GOŚCIĆ?

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23

POZOSTAJEMY OTWARCI - KOGO MOŻEMY GOŚCIĆ?

07 listopada 2020

Ten rok nie daje za wygraną i po raz kolejny musimy mierzyć się z ograniczeniami. Lockdown to jedno z najpopularniejszych słów, które przewija się w rozmowach i nagłówkach gazet, lecz nie cieszy się dobrą sławą. Działalność polskich hotelarzy jest utrudniona przez nowe obostrzenia, jednak pozostajemy dla Państwa otwarci. Dla kogo drzwi są wciąż otwarte?

Listopad nie rozpoczął się najlepiej i wielu z naszych gości musiało odwołać swoje plany. Sytuacja epidemiologiczna w kraju ulega pogorszeniu z dnia na dzień, a ilość zachorowań jest zdecydowanie wyższa, niż podczas pierwszej fali epidemii. Stąd też, zgodnie z decyzją rządu, pozostajemy zamknięci dla gości przyjeżdżających w celach turystycznych, którzy chcieli odwiedzić nasz piękny Poznań. Taka sytuacja potrwa co najmniej do 29 listopada. Mamy nadzieję, że ten czas izolacji pomoże obniżyć ilość nowych zachorowań i wspólnie uda nam się zatrzymać rozprzestrzenianie wirusa. Prosimy o pozostanie w domach w miarę Państwa możliwości, abyśmy mogli już niedługo spotkać się w bezpiecznych dla wszystkich warunkach.

Dla części z Państwa podróże są jednak nieuniknionym elementem pracy, a powrót tego samego dnia do miejsca zamieszkania jest niemożliwy. Rząd wciąż nie ogłosił pełnego lockdown’u, a dla podróżujących zrobił pewien wyjątek. Możemy przyjąć naszych gości, jeżeli jest to podróż służbowa, więc nasza oferta, którą można znaleźć na stronie internetowej czy portalach rezerwacyjnych jest wciąż aktualna. Każdego, kto potrzebuje noclegu w Poznaniu, czy to w Poznań Centrum, czy niedaleko MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie), jesteśmy w stanie przyjąć przy zachowaniu skutecznych środków ostrożności. Przed każdym przyjazdem apartament jest dezynfekowany i ozonowany. Minimalny kontakt z obsługą, a także brak zatłoczonych holi hotelowych zapewni Państwu podwyższone bezpieczeństwo. Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię, więc zamknięcie lokali gastronomicznych nie jest przeszkodą w organizacji wyżywienia. Przypominamy, że wciąż można zamówić również posiłki na dowóz. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w zasięgach dostawy większości restauracji, dodatkowo można skorzystać z dostaw Uber Eats. Jeżeli potrzebują Państwo faktury za pobyt, to przypominamy, że taka informacja powinna zostać nam zgłoszona przy dokonywaniu rezerwacji, wraz z podaniem wszelkich niezbędnych danych.

Na koniec dodamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie służymy pomocą i cennymi informacjami – o naszym Poznaniu wiemy sporo i w tym trudnym okresie staramy się podwoić nasze starania, aby zapewnić Państwu spokojny pobyt. Słuchamy również Państwa głosu i chętnie przyjmiemy sugestie co do środków bezpieczeństwa, komfortu czy jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszamy na www.super-apartamenty.pl, rezerwacja online jest cały czas otwarta.

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij