1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. GDZIE, JEŚLI NIE W CENTRUM POZNANIA?

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
26 wrz '23
27 wrz '23

GDZIE, JEŚLI NIE W CENTRUM POZNANIA?

02 listopada 2020

Poznań słynie ze swojego zabytkowego Starego Rynku z kolorowymi Domkami Budniczymi i Ratuszem i turyści najczęściej w tej lokalizacji poszukują noclegu. My także posiadamy apartamenty dla Państwa w tej okolicy, jednak dostrzegamy inne czynniki, które dla Państwa mają ogromne znaczenie. Poznajcie naszą nową lokalizację – Poznań City Park. 

Stolica Wielkopolski jest popularnym kierunkiem podróży i większość turystów poszukuje noclegów w centrum. W naszej ofercie również znajdują się apartamenty w samym Starym Mieście, a lokalizacja Market Square View zapewni widok z okna na poznański Ratusz i Stary Rynek. Kilka kroków dalej mamy spory wybór apartamentów na ulicy Wenecjańskiej 8, a oryginalny apartament Presidential Suite mieści się zaledwie 400m od największych atrakcji. Poznań przyciąga również odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie, więc i w tej okolicy posiadamy komfortowe apartamenty.

Słuchamy i badamy Państwa potrzeby, z których wynika, że cena czy lokalizacja to nie wszystkie czynniki, którymi kierują się Państwo podczas poszukiwania noclegu. Często są to też komfort, design, architektura czy miejsca prestiżowe. Nasza nowa super-gwiazda to City Park, o której opowiemy kilka słów.

 
Od wielu lat jednym z popularnych trendów w nieruchomościach jest wykorzystywanie zabytkowych obiektów dla celów komercyjnych i mieszkalnych. Rewitalizowane są m.in. obiekty poprzemysłowe, jak stare fabryki czy obiekty wojskowe, które przestały pełnić swoje funkcje. City Park mieści się od 2006 roku w przekształconych koszarach należących kiedyś do 15 Pułku Ułanów Poznańskich, które powstały na przełomie XIX i XX wieku. Przestrzeń została zaadaptowana pod ekskluzywne apartamenty, restauracje i część handlową.  Koszary zbudowane z czerwonej cegły zyskały nowoczesny wygląd za pomocą wielu stalowych i szklanych elementów, a cały kompleks otoczony jest parkiem. City Park ponownie tętni życiem i cieszy się wielkim zainteresowaniem, dlatego też tu rozwijamy naszą kolejną lokalizację.

W naszej ofercie City Park znajdują się apartamenty od 60 do 75m2 dla 2 – 4 osób. Starannie dobrane wyposażenie City Park Loft podkreśla jego postindustrialny charakter, a przez wielkie okna można cieszyć się naturalnym światłem. City Park I to apartament wyróżniający się stylem przypominającym nowojorskie rezydencje, a wieczorem można zrelaksować się w prywatnej wannie z jacuzzi. W City Park II i City Park III natomiast postaraliśmy się o ciepłą, domową atmosferę w jasnych, neutralnych kolorach.  Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w niezbędne sprzęty kuchenne,  smart TV, szybkie Wi-Fi. Oferujemy również miejsca parkingowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WWW.SUPER-APARTAMENTY.PL w City Parku na naszej stronie internetowej.  Zachęcamy do rezerwacji bezpośrednich i życzymy udanego pobytu!

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
26 wrz '23
27 wrz '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij