1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. CITY BREAK W POZNANIU - DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23

CITY BREAK W POZNANIU - DAJ SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ

08 grudnia 2019

Kiedy już opadną emocje po świątecznych spotkaniach i noworocznej imprezie, warto wykorzystać zbliżający się DŁUGI WEEKEND (03-06.01.2020) i rozpocząć nowy rok w najlepszym stylu, udając się do miasta pełnego atrakcji, tradycji i dobrej kuchni.

Zapraszamy do stolicy wielkopolski na 4 dni, podczas których w najpopularniejszych okolicach, jak Stary Rynek czy Plac Wolności, będzie mieć miejsce sporo imprez i wydarzeń. Z kalendarium koncertów  można zapoznać się na stronie Miasta Poznań, natomiast w poniedziałek z okazji Święta Trzech Króli przez miasto przejdzie kolorowy Orszak.  

Dla naszych Gości zawsze szykujemy coś specjalnego na długie weekendy, natomiast na pierwszy DŁUGI WEEKEND w 2020 roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego: 20% zniżki na pobyt w dowolnym apartamencie przy rezerwacji przez naszą stronę! Przestronne, komfortowe i piękne apartamenty czekają na pierwszych gości w nowym roku. Weekend 3.01-6.01.2020 już niedługo, nie przegap rezerwacji i nie przesiedź wolnego czasu w domu! Noclegi w Poznaniu na najwyższym poziomie znajdziesz zawsze w SUPER-APARTAMENTY.PL. 

Przejdź do oferty.

 

*Photo by Tai's Captures on Unsplash

 

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
03 cze '23
04 cze '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij