1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. NA CZYM POLEGA WYNAJEM MIESZKAŃ DLA FIRM? POZNAŃ MIEJSCEM DO PRACY

Aktualności

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
07 cze '23
08 cze '23

NA CZYM POLEGA WYNAJEM MIESZKAŃ DLA FIRM? POZNAŃ MIEJSCEM DO PRACY

05 czerwca 2021

Rozwój międzynarodowych korporacji i rotacja pracowników, już nie tylko pomiędzy największymi miastami w Polsce, ale również kontrakty zagraniczne sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na wynajem mieszkań dla firm. Poznań, jako miasto silnej gospodarki, wiodący ośrodek turystyki biznesowej oraz doskonale skomunikowane i kompaktowe miejsce do życia, staje się wyborem naturalnym.

Czym charakteryzuje się wynajem mieszkań dla firm, jak wygląda rynek tego typu nieruchomości i czy Poznań może kusić apartamentami na najwyższym, światowym poziomie? Poznaj luksusowe, doskonale wyposażone i świetnie zlokalizowane apartamenty do wynajęcia na dłużej w samym sercu Poznania. Super Apartamenty dostosowujemy idealnie do celu Twojej podróży i indywidualnych potrzeb. Zawsze oferujemy indywidualną wycenę i doradzamy w podjęciu najlepszej decyzji.

Kto korzysta z wynajmu korporacyjnego i dlaczego powinien wybrać Poznań?

Służbowy pobyt w mieście rządzi się zupełnie innymi prawami, niż podróż w celach turystycznych. W przypadku dużych firm, które stawiają na wynajem mieszkań dla firm, Poznań jest szczególnie atrakcyjnym miastem Europy, nie tylko z uwagi na doskonałe skomunikowanie (położenie dokładnie w połowie szlaku, łączącego Berlin i Warszawę, drogi o randze krajowej i międzynarodowej, dworzec kolejowy w centrum miasta, Poznański Port Lotniczy Ławica).
Tym, co wyróżnia Poznań spośród innych europejskich metropolii, gdzie popularny stał się wynajem mieszkań dla firm, jest również jego kompaktowość, nastawienie na transport ekologiczny, zrównoważony. Stolica Wielkopolski wygrywa jako lokalizacja biznesowa także ze względu na możliwości centrum kongresowego – Poznań Congress Center. Właśnie tu organizowane są konferencje i eventy dla blisko 20 000 osób. Obiekt położony jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a w pobliżu mamy lotnisko, hotele, apartamenty do wynajęcia i bogatą ofertę restauracji oraz instytucji kultury.

Wynajem mieszkań dla firm – Poznań z najlepszymi lokalizacjami dla biznesu

Zanim jeszcze wynajem mieszkań dla firm stał się tak powszechny, Poznań już cieszył się renomą miasta przyjaznego biznesowi i niezwykle klimatycznego. Organizatorzy eventów doceniają go przede wszystkim za bogatą historię. To przecież jedno z najstarszych miast w Polsce. A przy tym przyjaznego do życia studentom i osobom, rozpoczynającym karierę na rynku pracy. Aby wynajem mieszkań dla firm w Poznaniu mógł rosnąć w siłę, ogromne znaczenie ma również ugruntowana, międzynarodowa pozycja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Zanim zdecydujesz się na przeprowadzkę do Poznania lub ruszając w trasę biznesową po Polsce, odkryj wynajem mieszkań dla firm w Poznaniu i potencjał Super-Apartamentów do wynajęcia na dłużej. Mieszkaj w centrum Poznania i ciesz się tym, co lubisz w życiu robić najlepiej.

Doskonale wyposażony, luksusowy apartament w świetnej lokalizacji pomoże Ci skupić się na tym, co wiąże się z osiąganiem kolejnych sukcesów zawodowych.

Photo by Marc Mintel on Unsplash

Wybierz obiekt
Apartamenty
Dom nad jeziorem Sapowice
07 cze '23
08 cze '23
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij